Pečivo

 

chlébChléb konzumní
Kvalitní pšenično - žitný chléb z přírodního kvasu zůstává základní obilnou potravinou vyhovující potřebám i chuti zákazníků. Pečeme jej pouze z přírodních surovin pšeničné a žitné mouky, jodidované soli a kmínu, takže odpovídá všem zásadám zdravé výživy. Chléb konzumní dodáváme v gramážích od 600 do 1200g a to nebalený, balený a balený krájený. Chléb Parlament je ručně válený v celozrnné grahamové mouce.chlébChléb speciální
Pro zákazníky, kteří dávají přednost speciálním chlebům nabízíme světlý Opavský chléb, celozrnný Graham, tmavý žitný chléb, chléb Forman vyráběný tradiční technologií s vysokým podílem žitné mouky, vícezrnný Finský chléb a Slunečnicový chléb. Tyto chleby dodáváme i krájené a balené.pečivoBěžné pečivo:
Tradiční druhy běžného pečiva rohlíky, raženky, bulky, pletýnky a jiné vyrábíme podle receptur, které nejvíce vyhovují nákupním a spotřebním zvyklostem zákazníků. Sortiment doplňuje klasická chlebíčková veka (balená i krájená), toustová veka, bageta i vícezrnné výrobky, které jsou sypány různými posypy (mák, sezam, sýr, pikantní směsi aj).

pečivoVícezrnné pečivo:
Vícezrnné pečivo je svým složením nezastupitelnou součástí zdravé výľivy. Přísady obilných celozrných směsí, semen a vlákniny zvýrazňují jeho chuť a vůni. Nabízíme žitný a chlebový dalamánek, Prebiotické pečivo obsahující anulín, Vita rohlík tmavý, Trio cerealní, Graham rohlík, Cibulový rohlík, žitnou bagetu a jiné. Drobné pečivo je určeno pro denní spotřebu.

koláčeJemné pečivo:
Nabízíme široký sortiment druhů, tvarů, náplní a hmotnosti. Koláče, šátečky, záviny, vánočky jsou ideálním rychlým pohoštěním při každé příležitosti. Nabízíme Vám jak čerstvé drobné pečivo, tak i balené výrobky o vyšší hmotnosti. V dnešní uspěchané době občas potřebujeme mít nějaké pohoštění v zásobě. Pro tuto příležitost nabízíme balené výrobky s delší trvanlivostí jako jsou záviny, duetky, buchty, koláče sváteční, vánočky a další.smaženéSmažené výrobky:
Do této skupiny patří velmi známé a oblíbené koblížky upravené do různých tvarů. Některé jsou plněné meruňkovou marmeládou, jiné vanilkovým krémem, nugátem nebo ochuceným tvarohem. Některé obalujeme ve skořicovém cukru jiné poléváme čokoládou.

 

K ucelenému sortimentu pekařských výrobků patří ještě strouhanka balená v praktickém sáčku pro domácí použití nebo v pytlích pro použití v restauracích a závodních kuchyních.