logo Zěmědělského družstva "AGROHOLDING"  
Zemědělské družstvo "AGROHOLDING"
  Pečeť zdraví z Jesenických hor  

se sídlem v Bernarticích
Chléb konzumní
Kvalitní pšenično - žitný chléb z přírodního kvasu zůstává základní obilnou potravinou vyhovující potřebám i chuti zákazníků. Pečeme jej pouze z přírodních surovin pšeničné a žitné mouky, jodidované soli a kmínu, takže odpovídá všem zásadám zdravé výživy. Chléb konzumní dodáváme v gramážích od 600 do 1200g a to nebalený, balený a balený krájený. Chléb Parlament je ručně válený v celozrnné grahamové mouce.Chléb speciální
Pro zákazníky, kteří dávají přednost speciálním chlebům nabízíme světlý Opavský chléb, celozrnný Graham, tmavý žitný chléb, chléb Forman vyráběný tradiční technologií s vysokým podílem žitné mouky, vícezrnný Finský chléb a Slunečnicový chléb. Tyto chleby dodáváme i krájené a balené.Běžné pečivo:
Tradiční druhy běžného pečiva rohlíky, raženky, bulky, pletýnky a jiné vyrábíme podle receptur, které nejvíce vyhovují nákupním a spotřebním zvyklostem zákazníků. Sortiment doplňuje klasická chlebíčková veka (balená i krájená), toustová veka, bageta i vícezrnné výrobky, které jsou sypány různými posypy (mák, sezam, sýr, pikantní směsi aj).Vícezrnné pečivo:
Vícezrnné pečivo je svým složením nezastupitelnou součástí zdravé výľivy. Přísady obilných celozrných směsí, semen a vlákniny zvýrazňují jeho chuť a vůni. Nabízíme žitný a chlebový dalamánek, Prebiotické pečivo obsahující anulín, Vita rohlík tmavý, Trio cerealní, Graham rohlík, Cibulový rohlík, žitnou bagetu a jiné. Drobné pečivo je určeno pro denní spotřebu.Jemné pečivo:
Nabízíme široký sortiment druhů, tvarů, náplní a hmotnosti. Koláče, šátečky, záviny, vánočky jsou ideálním rychlým pohoštěním při každé příležitosti. Nabízíme Vám jak čerstvé drobné pečivo, tak i balené výrobky o vyšší hmotnosti. V dnešní uspěchané době občas potřebujeme mít nějaké pohoštění v zásobě. Pro tuto příležitost nabízíme balené výrobky s delší trvanlivostí jako jsou záviny, duetky, buchty, koláče sváteční, vánočky a další.Smažené výrobky:
Do této skupiny patří velmi známé a oblíbené koblížky upravené do různých tvarů. Některé jsou plněné meruňkovou marmeládou, jiné vanilkovým krémem, nugátem nebo ochuceným tvarohem. Některé obalujeme ve skořicovém cukru jiné poléváme čokoládou.K ucelenému sortimentu pekařských výrobků patří ještě strouhanka balená v praktickém sáčku pro domácí použití nebo v pytlích pro použití v restauracích a závodních kuchyních.
zpět na výrobky  
 
 
© 2011 - 2021 Agroholding